середа, 28 жовтня 2015 р.

Крок до Європи. ( відео )

У сквері ім. Гулі Крольової комунальне підприємство «Міськзеленбуд» провело роботи з озеленення території. Висадили молоді дерева та замінили старий газон. Ландшафт перетворили менше ніж за місяць. Результати старань комунальників бачили мої колеги.
Пані Аліна разом з маленькою донечкою гуляє у сквері мало не щодня. Жінка згадує: раніше тут замість газону було сміття, а замість алеї лише пустир. Проте зараз все змінилося. На її думку роботи з благоустрою цієї території пройшли на-ура. Зелені насадження радують око.
На цей -  перший за останні 10 років проект з озеленення Дніпропетровська -  з міського бюджету виділили  близько шістнадцяти мільйонів гривень. Комунальники говорять, зміни можна помітити неозброєним оком. Наприклад, цей сквер за місяць робіт просто не впізнати.
Такі зміни містян звичайно радують та люди говорять, висадити дерева це лише половина роботи – без належного догляду вони просто не приживуться.
Комунальники запевняють, про сквер вони подбають.  Загалом протягом наступного тижня «Міськзеленбуд» планує висадити ще 50 дерев тут й близько тисячі по місту.