пʼятниця, 2 жовтня 2015 р.

І знову про субсидії. ( відео )

Фахівці з питань соціального захисту населення вкотре закликають людей їх оформлювати:  аби сплачувати менше грошей за комунальні послуги.  Журналісти 51-го спробували розібратися в усіх тонкощах оформлення такого виду держдопомоги, та дізналися як саме проходить цей процес.
Зима не за горами, тож все гостріше постає питання – як впоратись із такими тарифами на теплопостачання? Чимало охочих звертаються за допомогою держави. Згідно з останніми змінами у законодавстві, відтепер субсидію не потрібно оформлювати наново на опалювальний або ж на неопалювальний період.
Оформити субсидію на своє житло можна трьома способами – скачати декларації в Інтернеті та відправити електронною поштою, роздрукувати папери та надіслати звичайною поштою або ж особисто завітати  до районного управління праці та соціального захисту. Там можна буде пройти цю процедуру душе швидко, очікувати у чергах не потрібно, та навіть попередній запис не обов’язковий.
В управлінні соцзахисту обіцяють тим, хто звернувся  - все детально показати та розповісти. Фахівці приймають кожного дня близько сорока людей, тож, кажуть, добре розуміються у своїй справі. Наголошують – при собі потрібно мати тільки паспорт.
Заповнити заяву та декларації теж нескладно – людині видають два бланки та зразок, на який можна орієнтуватися. У папери потрібно вписати свої особисті дані, надати інформацію про ваше житло та осіб, які у ньому мешкають. Також  доведеться вказати комунальні послуги, які ви отримуєте та вид вашого прибутку. Все інше – фахівці дізнаються самі. І вже за кілька тижнів ви одержите відповідь: чи призначено вам держдопомогу. Як зазначають фахівці – шанси на субсидію  має  переважна кількість українців.