пʼятниця, 23 жовтня 2015 р.

Нове життя старим тепловозам. ( відео )

Дніпропетровський тепловозоремонтний завод відзначив свій ювілей. 50 років тому тут випустили першу партію відремонтованих локомотивів. Круглу дату відзначили традиційно. Кращих робітників нагородили грамотами та подарунками. Подробиці знають мої колеги.
Злети та падіння. На святковому концерті згадали весь тернистий шлях тепловозоремонтного заводу. За багаторічну історію тут працювало чимало спеціалістів. Є й ті хто присвятив роботі все своє життя. За плідну та сумлінну працю для них – подяки та квіти. Серед досвідчених робітників й пані Надія. на заводі жінка пропрацювала близько п’ятдесяти років.
Дату святкування обрали не випадково. 50 років тому 21 жовтня Дніпропетровський паровозоремонтний завод отримав свою сучасну назву. Наразі тут працює близько двох тисяч робітників. Кожного місяця тут капітально ремонтують близько 10 тепловозів. Свято святом та про роботу також не забувають й вже будують плани на майбутнє.
Від імені очільника області кращих робітників підприємства нагородили почесними грамотами. З ювілеєм завод привітав й заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації. Гліб Пригунов говорить, з приходом нового керівника у заводу наче друге дихання відкрилося. За останні чотири місяці тут вдалося зробити чимало.
До кінця року тут планують відремонтувати до сорока тепловозів. Та з кожним днем замовлення лише зростають. У найближчий час завод планує вийти за межі України. Наразі ведуть переговори про співпрацю з Грузією та Азербайджаном.