четвер, 22 жовтня 2015 р.

Передвиборча лихоманка. ( відео )

Вулиці міста заполонили політичні лозунги та світлини чиновників. 25 – го жовтня у Дніпропетровську відбудуться вибори до місцевих органів влади та поки місто потопає у тисячах листівок та білбордах кандидатів.  Як це впливає на психологічний стан містян та що варто роби аби  вберегти себе від негативу знають мої колеги.
Політична реклама на вулицях, у громадському транспорті та на екранах  телевізорів. Сховатися від нав’язливих лозунгів майже неможливо.
Медики говорять, психологічні технології завжди були та є невід’ємною частиною нашого життя. А ось наскільки корисним чи шкідливим буде цей вплив залежить від моральних якостей людини яка використовує ці самі прийоми.
За словами лікаря  переважна більшість передвиборчої агітації 2015 –го нівелює почуття гідності. Політичні лозунги прості та навіть примітивні. Дуже часто кандидати забувають про інтелектуальне наповнення власної передвиборчої кампанії.
На вулицях міста городяни неохоче говорять на тему майбутніх виборів. А ті, хто все ж погодився, зізнаються - агітація вже набридла.