середа, 21 жовтня 2015 р.

Депутати шостого скликання дніпропетровської обласної ради провели своє останнє пленарне засідання. ( відео )

Прийняли ряд важливих рішень і подякували один одному за роботу. За що проголосували самоурядовці наостанок знає - Юлія Шевченко.
Тридцять четверта сесія облради пройшла швидко та без ускладнень. Всі питання порядку денного депутати заздалегідь обговорили на зустрічах постійних комісій. Тож більшістю голосів підтримали проекти. Одні з основних – програма екологічної безпеки та запобігання змінам клімату на найближчі десять років.
Ще одне з важливих рішень, що прийняли депутати  – програма з будівництва житла. квадратні метри виділятимуть в першу чергу військовим та переселенцям. Також підтримали депутати запит до кабінету міністрів України про зменшення тарифів на житлово-комунальні послуги.
«Прозорро» тепер діятиме і в дніпропетровській облраді. Ця система дозволяє проводити чесні та відкриті онлайн закупівлі. І дає можливість значно зекономити державні кошти.
Загалом на останню сесію діючої каденції прийшли дев’яносто шість депутатів із ста тридцяти восьми. Обранці цього скликання  працювали з листопада дві тисячі десятого. Загалом за цей час прийняли  вісімсот рішень та затвердили сорок чотири регіональні програми.