вівторок, 20 жовтня 2015 р.

Шляхом героя. ( відео )

У парку ім. Шевченка для дніпропетровських  скаутів організували однойменний квест. Його присвятили дню захисника України Тут на малечу чекало чимало завдань. Як школярі по станціям подорожували знають мої колеги.
Зорієнтуватися на місцевості, розшифрувати секретні послання та навіть переправитися через Дніпро. Завдання для юних скаутів приготували не з легких. Та організатори говорять, вони під силу допитливій малечі. Тим більше, що кожна команда залучилася підтримкою досвідченого наставника. До участі запросили демобілізованих учасників АТО.
Участь у квесті взяли хлопці та дівчата різного віку. Серед них й Дмитрик. Скаут говорить подібні змагання для нього вже не перші та цього року програма має бути цікавою як ніколи.
Одну з груп юних скаутів курує Артем. Рік він провів на передовій та зараз після поранення хлопець відновлює сили у лікарні Дніпропетровська. Говорить, коли запропонували взяти участь у квесті одразу погодився, адже діти це завжди радість й  у такі моменти розумієш заради чого ризикуєшь на Сході.
Останні приготування і його команда «лідери» готова до змагань.
Шість станцій, дві години веселих змагань. Учасники говорять, такий формат відпочинку не лишив байдужими не лише дітей, дорослі також з радістю брали участь у квесті.