пʼятниця, 2 жовтня 2015 р.

Знову скандал. ( відео )

Сварки довкола театрально-художнього коледжа Дніпропетровська не вщухають. Цього разу студенти та їхні батьки невдоволені новим викладачем акторської майстерності. Вони сумніваються у його професійних навичках та хочуть, аби керівництво замінило педагога. Що ж саме непокоїть цих людей, далі в сюжеті.
Студенти діляться, як тільки новий викладач Валерій Бєлов приступив до своїх обов’язків – він підібрав для них новий репертуар, який і близько не стояв зі списком бажаного, що  йому надали підлітки. На запитання невдоволеної групи, яким чином обирав п’єси - дав шокуючи відповідь, діляться студенти.
Відтоді і розійшлися в симпатіях. До того ж, розповідають студенти, їх непокоять факти з минулого викладача - мовляв  саме він в лютому 2014  розбив кувалдою кулю на набережній.  Був затриманий правоохоронцями. Але до відповідальності матеріальної чоловіка так і не притягнули.
Факти  та манера викладання пана Бєлова  змусили батьків студентів коледжу звернутися до керівництва   навчального закладу з проханням переглянути кандидатуру викладача. Позицію адміністрації коледжу  намагалася дізнатися і наша знімальна група.  Але впродовж двох днів про коментар із директором  домовитися так і не вдалося.
Проте  поспілкувалися із самим викладачем - Валерієм Бєловим. Телефоном пояснив -  із підлітками не погоджується.
Чим завершиться  ця ситуація в театральному колежді та чи буде переглянуто кандидатуру викладача акторської майстерності поки невідомо. Проте про свої наміри  домогтися справедливості та притягнути до відповідальності людину, що розбила кулю - заявили власники скульптури.