понеділок, 19 жовтня 2015 р.

Європа –без торгівлі людьми. ( відео )

А Дніпропетровськ – це Європа. НІ, сексуальному рабству та примусовій праці, ні – продажу людей на органи. У одному з Дніпропетровських скверів активісти інформували містян про ризики роботи за кордоном та ділилися порадами як убезпечити себе і своїх близьких.
Дніпропетровці вже не раз втрапляли у пастку. Їхали на роботу за кордон, а залишалися без документів та захисту. Їх примушували працювати, або надавати сексуальні послуги і не відпускали додому. І ця статистика – говорить Анна – щороку зростає. Аби зменшити кількість таких випадків та убезпечити людей,  громадські активісти і проводить акцію. Головна мета інформувати людей та привернути увагу до проблеми.
Пані Наталя – психолог. Жінка працювала з людьми, яким вдалося вирватися із, так званого, закордонного рабства. Говорить, тим, хто повернувся потрібна психологічна допомога. Та і з нею не всі швидко стають до нормального життя. Бо травма така серйозна і до повного одужання потрібен час.
Якщо ж таки тарпилося лихо з вашими близькими чи знайомими. Вони довго не дають про себе знати і не виходять на зв’язок. Є люди, які завжди готові допомогти:
Полотно та кульки привертали увагу перехожих. Ця Акція у Європейський день боротьби з торгівлею людьми пройшла по всій Україні. Адже проблема є, говорять організатори і люди повинні про неї знати. На Дніпропетровщині тільки в дві тисяч і п’ятнадцятому зафіксували дванадцять випадків продажу людей.