пʼятниця, 16 жовтня 2015 р.

Сильна, вільна та незалежна про таку країну мріють мільйони українців та є й ті хто не словом а ділом йде до цієї мети.

14 жовтня разом з усією країною дніпропетровці відзначили день захисника. Тут на концерті «Блюз за Україну» зі святом чоловіків привітали кращі вокальні та музичні колективи міста.
З Україною в серці та на вустах. Так у Дніпропетровську відзначили день захисника України.  На площі Героїв Майдану кращі музичні колективи міста подарували слухачам патріотичні композиції. Для бійців заспівали й ці молоді дівчата. Юля та Аделіна виступають разом вже 2 роки, вони говорять у їхному репертуарі є різні композиції та сьогодні виконували переважно українські пісні. Слухачам дівчата подарували гарний настрій, а бійцям передали свої побажання.
На концерт завітали більше сотні городян та гостей міста. Прийшли на свято й ті хто до недавніх пір боронив наші землі на передовій. Пані Людмила відзначила день захисника України разом зі своїм героєм. ЇЇ чоловік рік служив у складі двадцятого батальйону, після того, як отримав поранення, повернувся додому. Жінка говорить, це свято для її чоловіка стало приводом зустрітися з бойовими побратимами.
Також у рамках свята добровольчий батальйон «Дніпро 1» організував виставку військової техніки. БТРи викликали чималий інтерес. Люди охоче фотографувалися біля них.