пʼятниця, 2 жовтня 2015 р.

Після окопу прямісінько за парту. ( відео )

У Дніпропетровську стартували безкоштовні курси англійської мови для демобілізованих. Уроки для бійців проводитимуть на базі Дніпропетровського національного університету. Для того аби стати слухачем таких курсів демобілізовані зібрали пакет необхідних документів, обов’язковим пунктом якого є посвідчення учасника АТО. Такий проект організували за підтримки очільника області Валентина Резніченка.
На першому занятті з іноземної мови побували і мої колеги.
Вчитися ніколи не пізно. Набір студентів розпочали ще в серпні цього року. Вік слухачів різний, від 21 до 50 років. Всі демобілізовані пройшли попереднє тестування, за результатами якого їх розділили на групи відповідно до рівня знань. Англійську мову для вивчення обрали не випадково.
Загалом курс англійської мови розрахований на 3 місяці. Заняття проводитимуть два рази на тиждень. Підтягнути свій рівень вирішили більше шістдесяти демобілізованих. Серед них й Олександр. У школі він вивчав німецьку та труднощі його не лякають. Чоловік  впевнений у наш час такі знання просто необхідні.
Двійок за роботу тут не ставитимуть, а от домашні завдання   ніхто не відміняв. Усім бійцям видали профільні підручники. І нехай оцінок тут не отримуватимуть, організатори впевнені, головний стимул для бійців – це отримані знання.
Такі проекти запустять не лише у Дніпропетровську. На підтримку можуть розраховувати демобілізовані  й інших міст регіону. У планах створення курсів з комп’ютерної грамотності у Кривому Розі. А для бійців з віддалених куточків області планують організувати дистанційне навчання.