понеділок, 12 жовтня 2015 р.

Перший в Україні музей художньої емалі відкрився у Дніпропетровську. ( відео )

В рамках святкування також провели Міжнародний фестиваль, на якому представили роботи митців-емальєрів з Франціїї, Чехії, Польші, Росії та України. Всього більше 200 експонатів. На фестивалі побували і наші журналісти.
Вишуканою музикою та відкриттям нової виставки відзначили День художника в Дніпропетровську. Свої двері для любителів мистецтва відкрив єдиний в Україні музей художньої емалі. Та одразу гучно заявив про себе. На Міжнародний фестиваль до стін нового музею запросили художників емальєрів зі всього світу.
Під час фестивалю можна було не тільки подивитися роботи митців, а й побачити, як саме художники створюють свої картини. Станіслав Юшков працює з емаллю більше 20 років. Цей матеріал порівнює з характером жінки. Каже, розпочинаючи картину, ніколи не знаєш напевно, яким малюнок буде наприкінці. Та зізнається, його робота вимагає обережності.
Відвідувачів експозиція дуже зацікавила. Багато хто з присутніх картини в техніці художньої емалі побачив вперше. Олеся сама займається малюванням. Дівчина зізнається, після побачених в музеї робіт обов’язково спробує свої сили і в цьому виді мистецтва.
Унікальні картини, створені в техніці художньої емалі можна побачити в приміщенні музею Українського живопису.