середа, 7 жовтня 2015 р.

Діти – сироти не залишаться самотніми. ( відео )

Державна влада, громадські організації та небайдужі люди спільно працюють над тим, щоб випускники інтернатів знайшли своє місце під сонцем та отримали власний шматочок щастя. Конференція, яку присвятили вирішенню проблемних питань щодо самостійного життя сиріт допоможе об’єднати сили активістів. Які саме питання обговорювали учасники заходу – дізнавалися мої колеги.
Сироти Дніпропетровщини не залишаться сам на сам із дорослим життям. Проблема дітей, які не мають батьків завжди була доволі гострою в Україні. Нині ж,  у зв’язку із подіями на Донбасі, вона набула небачених масштабів. Однак, громадські організації та органи державної влади спільно працюють аби якнайшвидше розв’язати це болюче питання. Черговим кроком їхньої співпраці стала конференція, на якій спробують налагодити більш продуктивну роботу в Дніпропетровській області.
Окрім вибору формату подальшої співпраці, організатори конференції презентували наставництво, як форму роботи з дітьми - сиротами. Вона не є новою, однак ефективність такого підходу вражає. Відтак, цю форму роботи взялися поширювати на теренах України.
Як відомо, діти – сироти, які зростають в закладах колективної опіки, зовсім не підготовлені до вступу в доросле життя. Адже в інтернатах підліткам не дають навіть найпростіших побутових навичок.
Ціль таких круглих столів – пошук партнерів по всіх регіонах України. Тож, усі небайдужі хто хоче зробити свій внесок у вирішення проблеми дітей – сиріт можуть взяти активну участь у впровадженні цього виховного методу. Тож, серед учасників конференції багато представників різноманітних організацій.
Учасники круглого столу впевнені – разом вони зможуть подолати будь –яку проблему. Тож такі конференції є просто необхідними для них і тим більше для дітей – сиріт.