четвер, 1 жовтня 2015 р.

Відомий бельгійський гітарист та композитор Франсис Гойя вирушив у європейський тур. ( відео )

Завітав музикант також і до Дніпропетровська. У його музиці ніжність та ностальгія – кажуть критики. А фанати люблять його твори за щирість. Поспілкувались з відомим музикантом і наші журналісти.
Франсис Гойя – відомий гітарист та композитор, мелодії якого підкорили увесь світ. Та сам автор зізнається, ніколи не вважав себе великим музикантом. Каже, просто займається улюбленою справою.
Музикант розповідає, ніякого секрету  його особливого  успіху не існує. Все що потрібно – це талант та постійна робота над собою. На гітарі він грає кожного дня. Просто для себе, тому що йому це дуже подобається. Гітара для нього – друга дружина – каже композитор.
В Україні музикант вже в друге. Розповідає, дуже сподобався Київ. Жалкує що через брак часу не зможе подивитись Дніпропетровськ. Наша країна настільки зацікавила композитора, що він вирішив записати альбом українських пісень.
Франсис Гойя видав близько 30 альбомів, та на цьому зупинятись не збирається. А молодим музикантам бажає наснаги, бо якщо є талант, його треба розвивати – каже композитор.