четвер, 29 жовтня 2015 р.

Повернути до життя.

Новий реабілітаційний центр для демобілізованих військових відкриють в січні нового року на Дніпропетровщині. В спецзакладі надаватимуть якісну психологічну та соціальну допомогу, як бійцям, що повернулися зі Сходу країни, так і членам їхніх сімей, волонтерам та медикам, які постраждали під час військового конфлікту.
Кожного дня кількість демобілізованих бійців які потребують психологічної допомоги - зростає. І гостро постає необхідність відкриття нових реабілітаційних центрів. Свою допомогу Україні запропонувала Литовська Республіка, яка впродовж останнього року вже неодноразово приймала демобілізованих військовослужбовців в своїх реабілітаційних закладах. Наразі Дніпропетровська облдержадміністрація разом з почесним Консульством Литви впроваджують в життя новий проект – відкриття надсучасного реабілітаційного центру.
В рамках проекту литовські спеціалісти також навчать дніпропетровських медиків надавати психологічну допомогу. Та не тільки. На думку литовських партнерів, Україні потрібно повністю оновити систему психологічно-соціальної реабілітації. Тож навчатимуть українських медиків спеціальні групи, які складатимуться з лікарів-психіатрів, психологів, соціальних робітників, медсестер та терапевтів.
А також особливу увагу спеціалісти пропонують приділити не тільки психологічним, а і соціальним проблемам постраждалих. Литовські медики сподіваються, що в ході майстер-класів зможуть не тільки поділитися своїм досвідом, але і дізнатися багато корисного.
Серію майстер-класів розпочнуть 23го листопада. Навчання триватимуть тиждень.