пʼятниця, 16 жовтня 2015 р.

З першого січня 2016 року в законну силу вступає угода про всеохоплюючу та глибоку зону вільної торгівлі між Україною та ЄС. ( відео )

Що саме значитиме ця подія для вітчизняних підприємців та на що чекати звичайним українцям? Відповісти на ці питання місцева влада та представництво ЄС в Україні вирішили разом. Для цього навіть семінар організували та підприємців запросили.
Пан Дмитро тісно співпрацює з вітчизняними підприємцями. Розповідає, на Асоціацію він та його колеги чекали дуже давно. Зараз представники малого та середнього українського бізнесу починають особливо цікавитися можливостями виводу власних товарів на європейські ринки. Проте вдається це далеко не всім.
Що чекатиме на українських підприємців з початком дії Асоціації про вільну торгівлю між ЄС та Україною? Дніпропетровська облдержадміністрація разом з представництвом Євросоюзу в Україні провели великий семінар для місцевих підприємців, в ході якого пояснили ключові умови роботи зони вільної торгівлі.
На думку європейських партнерів, нова програма Асоціації прибере будь-які бар’єри, в торгівлі між ЭС та Україною. Та започаткує нові стандарти. Зокрема, зникнуть всі відомі українцям ДСТУ, а на зміну їм прийдуть нові, європейські. Тож місцеві підприємці будуть змушені підвищити якість продукції. На думку експертів, такі зміни приведуть в Україну новий потік капіталів та інвесторів.
Підприємці Дніпропетровщини на нові умови роботи погодилися та сподіваються, що Асоціація про вільну торгівлю між Україною та ЄС допоможе їм значно розширити свій бізнес.