пʼятниця, 23 жовтня 2015 р.

Понад 17 тисяч учнів Дніпропетровської області щодня долають десятки кілометрів до навчальних закладів. ( відео )

Проте автобуси, якими школярі їздять зараз – потребують оновлення. Влада вирішила не затягувати з цим питанням, та презентувала одразу 35 нових машин школам області.
В школі, де головує пан Анатолій навчається 90 дітей. 58 із них живуть у навколишніх селах. Директор розповідає, автобус на якому діти кожного дня долають по 12 кілометрів до школи – застарів. Тож коли дізнався, що влада подарує сучасний – дуже зрадів.
За підтримки Дніпропетровської облдержадміністрації та голови області Валентина Резніченка нові автобуси з’являться одразу в 35 школах області. На це вже виділили 42 мільйона гривень з фонду регіонального розвитку, а також провели тендер та підготували всі потрібні документи. Залишилося лише отримати згоду керівників навчальних закладів. Задля цього навіть урочисту презентацію організували.
Директорам шкіл розповідають, сучасні автобуси відповідають європейським стандартам. Вони безпечні та обладнані всім необхідним для комфортного перевезення школярів. Тут і автономне опалення, і спеціальні сидіння зі зручними нішами для рюкзаків, а також новітня система сигналізації в середині салону. Тож керівники навчальних закладів такий вибір влади схвалюють із задоволенням.
Наразі на машини чекає прискіплива перевірка усіх технічних особливостей. Планується, що вже з 10 листопада школярі області їздитимуть на навчання новими автобусами.