вівторок, 13 жовтня 2015 р.

13 жовтня виповнюється 8 років із дня трагедії на вул. Мандриківській, 127. ( відео )

Тоді Внаслідок вибуху побутового газу загинуло 23 людини, в тому числі 9 дітей. В роковини трагедії біля Храму, збудованого на місці вибуху, відслужили панахиду за загиблими.
Мітрополит Дніпроперовський та Павлоградський Іриней називає імена загиблих. Минуло 8 років від Дня трагедії, а люди приходять на місце страшного лиха знову і знову, ледь стримуючи сльози.
Тоді, внаслідок вибуху, третій під*їзд був вщент зруйнований. Рятувальники згадують, перші п*ять днів завали розбирали вручну. Вони першими діставали людей з-під уламків і бачили нестерпний душевний біль та відчай вбитих горем родичів. Кожний сподівався, що саме його рідна людина ще жива.
Внаслідок вибуху загинуло багато молоді та дітей. Перша у списку  - наймолодша жертва трагедії - п*ятирічна Дар*я Гончаренко. Її тато щороку приходить у цей день до будинку, пам*ятає все, проте більшість спогадів, зізнається, як в  тумані.
Ранком до монумента несли квіти. Страшне лихо, яке забрало життя людей  та зруйнувало долі незмінно викликає щире співчуття сім*ям та близьким загиблих дніпропетровців.