вівторок, 8 вересня 2015 р.

Українці повсюди. Вже цими вихідними мандрівники з Дніпропетровська розпочнуть свою навколосвітню подорож. ( відео )

Згідно задуму вони відвідають, як вже знайомі міста та країни, так і відкриють для себе абсолютно нові куточки земної кулі. Окрім цього, мандрівники завітають до усіх українських діаспор, які зустрінуть на своєму шляху. Тож, їдуть не з порожніми руками. Що саме везтимуть дніпропетровські мандрівники – дізнавались наші журналісти.
В наш час навколосвітня подорож вже не викликає неймовірного ажіотажу. Однак, і сьогодні така мандрівка – це справжній виклик. Цього разу його прийняли двоє жителів Дніпропетровська. Їхній шлях розпочнеться вже незабаром. Під час святкування дня міста, з площі Героїв Майдану Дніпропетровська родина вирушить в автомобільну навколосвітню подорож. Мандрівники кажуть: будуть раді усім попутникам. Адже разом і проблеми долати простіше, і пригоди цікавіші.
Мандрівка мандрівкою, та подружжя поставило перед собою і, таку собі, просвітницьку мету. Туристи збираються відвідати українські діаспори, що зустрінуть на своєму шляху та подарувати їм сувеніри на згадку про Батьківщину. Відтак, на закордонних українців чекають прапори та ляльки- мотанки, з усіх куточків нашої країни. Та головною прикрасою є стяг 92 бригади, яка брала участь в боях під Пісками. Його, пошматованого кулями та осколками, бійці розписали побажаннями та привітаннями. Тож, такий шматочок української історії стане в пригоді. Окрім цього, подорожани хочуть донести до іноземців думку, що Україна – це не Росія і ,тим більше, не продукт харчування, як вважають де-ін-де.
Враховуючи, що українці, які проживають за кордоном відчувають певний інформаційний голод - члени діаспор вже очікують на дніпропетровську родину. Адже для них це можливість отримати новини з далекої Батьківщини. Тож, наші колишні земляки, яких занесло до Європи, Азії чи Америки зможуть дізнатися про дійсний хід справ в Україні
Таким чином, дніпропетровські мандрівники одним пострілом вбивають двох зайців. Як то кажуть: і світ подивитися, і себе показати.  А враховуючи гучну церемонію відправлення  - проводжати їх будуть ледь не всім містом.  Старт навколосвітньої експедиції  призначено на 12 вересня.