четвер, 10 вересня 2015 р.

Спалити себе живцем хотів мешканець Дніпропетровська. ( відео )

Про це він повідомив журналістів, міськраду та своїх колишніх товаришів по службі. До крайньої точки чоловіка довело квартирне питання. Подробиці дивіться далі.
Колишній Афганець опинившись у безвихідній ситуації вирішив піти на крайні міри - пообіцяв спалити себе прямо під стінами Дніпропетровської міськради, якщо його нарешті не почують.
З 2008 року Анатолій Іванович стоїть у черзі на квартиру, яку на законних  правах має  отримати від держави. З 2013 – він перший у цьому списку.
Життя колишнього військового не склалося. Відтоді, як розійшовся з  дружиною  власного житла не має. Знімав квартиру, потім кімнату, але вижити на одну пенсію, та ще не маючи власного даху над головою неможливо. Чоловіку набридло  поневірятися  та  безрезультатно оббивати  пороги  чиновників. Вирішив зіграти  з держслужбовцями  ва-банк. І  виграв!
Чоловік зізнається -  поки  не вірить в те, що  таки  отримає житло. Хоча й на власні очі бачив розпорядження на своє ім’я  про виділення однокімнатної квартири. Але  вбивати себе таки передумав.