вівторок, 8 вересня 2015 р.

Або дорога, або калюжі. ( відео )

Імовірно, саме таким принципом користувалися робітники, що укладали покриття на житловому масиві Фрунзенський. Їхня недбалість призвела до того, що майже 10 років місцеві жителі спостерігають ставок, що з’являється після кожної зливи. Адже, знавці своєї справи замурували зливівки. Як живеться біля такої незвичної водойми – дізнавалися наші журналісти.
Доїду чи потону? Мабуть таке питання з’являється у кожного водія, який хоче проїхати вулицею Дементьєва після дощу. Адже, після ремонту дороги, в 2006 році, з узбіч зникли майже усі зливівки. 2 які залишилися, рятують місцевих - відводять воду з проїжджої частини і не дають вулиці перетворитися на канал.  Але від підтоплень це не рятує.  Вже майже 10 років, як  рівень води восени та навесні сягає до пів-метра. І лише нещодавно на проблему місцевих зглянулися чиновники та відреагували на їхні скарги.
Люди, які проживають по вулиці Дементьєва, скаржаться, через калюжу, іноді, заливає і підвали житлових будинків. Автомобілі, не можуть подолати таку  водну перешкоду, тож водіям доводиться їздити по тротуарах. Пішоходам же взагалі не перебратися на інший бік, а ще і під колеса потрапити можна.
Відтак, відремонтована дорога – це лише пів – справи. Адже, який в ній сенс, якщо  на човні пресуватися зручніше. Однак, тепер жителі сподіваються, що ситуація стане кращою і вже найближчим часом вулицею можна буде спокійно ходити та їздити.