вівторок, 22 вересня 2015 р.

Якісно чи ні – ось в чому питання. ( відео )

З ініціативи голови дніпропетровської облдержадміністрації ремонт доріг, який зараз ведеться у різних населених пунктах регіону,  час від часу проходить перевірки. Цього разу все доволі серйозно. Спеціалісти приїхали до Солоного, аби взяти з дорожнього покриття проби на експертизу.
Близько двохсот мільйонів гривень цьогоріч спрямують на ремонт доріг по Дніпропетровській області. Гроші чималі. Аби вони не витікали в невідомих напрямках – якість ремонтних робіт ретельно контролюють. Долучаються до цих перевірок і активні жителі області.
У селищі Солоному нещодавно помітили  підозрілі нерівності дорожнього покриття. Тож комісія приїхала перевіряти його якість вже озброївшись технікою.
Для експертизи вирізаються цілі шматки асфальту. Потім вже у лабораторії оцінюють їхню щільність, товщину та склад матеріалу. Навіть, фахівець з багаторічним досвідом не береться на око визначити чи відповідає це покриття необхідним нормам. Тому на всі питання відповідає просто
У Солоному взяли пробу покриття і ямкового ремонту, і поточного.  Аби дізнатися, які ж суми витратили на ці роботи – прямуємо до Солонянської селищної ради. Ямковий ремонт на вулиці Строменка був зроблений в кінці травня і обійшовся місцевому бюджету у сорок п’ять тисяч гривень. Це - приблизно сто п’ятдесят метрів асфальту. А ось з другою точкою наших досліджень взагалі справа заплутана. Ремонт цього провулку поки що селищу нічого не коштував. І документації на нього немає.
Пан Михайло пояснює, раптово можуть піти  дощі. Зробили і добре. На питання, на яких гарантіях йому надали такі послуги та матеріали чоловік відповідає.
Тепер залишається чекати результатів експертизи. Тільки вона покаже, наскільки якісно тут проводилися ремонтні робити і серед інших ця, що пройшла авансом.