середа, 9 вересня 2015 р.

Нова символіка. ( відео )

Дніпропетровці запропонували свій варіант гімну України. На їхню думку, стара версія несе у собі багато негативу. Тому її пропонують замінити на більш радужні мотиви. Нова пісня вже знайша прихильників. Слухали народний гімн України і наші жуналісти.
Таким містяни бачать новий гімн України. Автор слів, Аліса Полтініна, каже, надихнули її події у зоні АТО. Бо саме про такі важкі часи співають у діючому гімні. Жінка говорить, неможливо постійно думати про війну та боротьбу. Час вже щось змінювати.
Активісти впевнені, якщо змінять гімн, то й життя стане інакшим. Кажуть, велике значення має сила слова. Тому у новій редакції співатимуть про щасливе життя та вільну країну.
До ініціативи Дніпропетровців долучилось багато міст. Проводять голосування та цікавляться думкою городян. Більшість людей підримує ідею змінити гімн України. Кажуть, нові слова більш оптимістичні, радісні та багатообіцяючі.
Активісти планують представити проект  нового державного гімну президенту україни. Сподіваються, що долучать велику кількість людей та зможуть переконати владу у необхідності такої зміни.