середа, 23 вересня 2015 р.

Кому вибори, а кому статистика. ( відео )

Громадянський виборчий комітет презентував результати свого  останнього дослідження. Його темою була думка дніпропетровців, стосовно майбутніх виборів на посаду міського голови. Впродовж двох тижнів спеціалісти спілкувалися із населенням та виводили статистичні дані.
Громадянський виборчий комітет в Дніпропетровську підбив підсумки свого статистичного дослідження. Впродовж двох тижнів  дізнавалися думку жителів міста, щодо майбутніх депутатських та мерських перегонів. З 28-го серпня по 15 вересня працівники громадянського виборчого комітету ходили по квартирах дніпропетровців.
Опитували городян різного віку, статі та району проживання. На запитання відповіли 8000 респондентів. Вони висловилися стосовно вимог і очікувань до майбутнього голови міста та розповіли кому  ж саме вони надають перевагу. Саме на цьому дослідженні будуватимуть подальшу роботу виборчого комітету.
Паралельно із цим виборчком створив рейтинг найпопулярніших серед населення, кандидатів на місце мера Дніпропетровська. Вже є явний лідер, та експерти вважають, що й інші учасники перегонів можуть здивувати жителів міста та швидко отримати нових прихильників.За даними цього дослідження головною вимогою дніпропетровців до нової влади є, так би мовити, хазяйновитість. Люди потребують лідера, який окрім гучних лозунгів зможе навести лад у всіх сферах життя Дніпропетровська. Від комунальних проблем і до економіки регіону. Тож, люди очікують на передбачувану та зрозумілу їм фігуру за владним кермом.
Дмитро Шепель каже, дуже важливо, щоб за майбутній місяць в Дніпропетровську не почалася жорстока боротьба із використанням чорного піару та компромату. Адже, якщо це станеться, кандидати втратять значну частину своїх можливих виборців. А люди, втомлені безкінечною передвиборчою агітацією можуть почати масово ігнорувати вибори і подальший розвиток Дніпропетровська знову загальмується.