пʼятниця, 4 вересня 2015 р.

Паніка, накрила Дніпропетровськ третього вересня. ( відео )

У соцмережах тільки і інформації, що про вибух на одному з жовтоводських підприємств. Щоправда  псевдогеографія так званої аварії поширювалась: дехто висував версії щодо трагічних подій у Кривому Розі, хтось розповсюджував чутки про вибух у Павлограді. Як і що трапилось насправді і чи є причини для хвилювань – дивимось у наступному матеріалі.
Страшне відео, що розповсюджувалось  Інтернетом підігрівало істерію. Який  вибух, де стався, куди бігти? Що за димова завіса поширювалась над Дніпропетровськом городян не сповістили:  зрозуміло, що така невизначеність породжувала ще більше  хвилювань та чуток. Щоправда деякі дніпропетровці скаржились на неприємний запах, сухість у роті та почуття кволості.
Ввечері служба порятунку поширила інформацію про те, що на території Дніпропетровщини надзвичайних ситуацій, пов’язаних із  лісовими пожежами, не зафіксовано. Задимлення, може розповсюджуватись із сусідніх регіонів, де тривають роботи з ліквідації вогняних осередків, зокрема з Полтавщини.  До того ж до нашого регіону дістався  дим від пожарів на Київщині.  Та й місцева жара додала  жару.
Аби заспокоїти населення рятувальники додають: торф’яників на Дніпропетровщині зроду не було. Ліси під наглядом. А всі показники в нормі.
І щодо фейкового, що заполонило Інтернет. Цей вибух стався десять років тому на одному з підприємств Мексики. У будь-якому випадку все добре, що добре закінчується. Позитивну нотку внесли і метеорологи: з понеділка на Україні холодатиме та дощитиме. Осінь поставить свою крапку у справі лісових пожеж.