пʼятниця, 11 вересня 2015 р.

Український тріумф. ( відео )

Музичний фільм дніпропетровського режисера взяв перший приз журі на фестивалі християнських фільмів «Магніфікат». Фестиваль – міжнародний і пройшов у Білорусі. Українське кіно на ньому вітали із захватом.
Мистецтвознавці заговорили про початок відродження українського кіно. Поступово, але впевнено, наші режисери виходять з підпілля. А нещодавно експерти міжнародного фестивалю християнських фільмів «Магніфікат» нагородили першим призом український фільм – «Слухаючи Блока».
«Слухаючи Блока» - фільм – поетично-музичний. Вірші Олександра Блока звучать під музику у
виконанні Дніпропетровського симфонічного оркестру. В головній ролі –   відомий та улюблений глядачами обох країн –  російський актор Георгій Тараторкін.
Диригент симфонічного оркестру, Наталя Пономарчук також зізнається, брати участь в проекті було дуже хвилююче. А поєднання таланту актора, музики та поезії створило неймовірну, мистецьку атмосферу. Особливої уваги, на її думку, заслуговує актор головної ролі –  Георгій Тараторкін.
Режисер фільму ,Ігор Собко обіцяє, що «Слухаючи Блока» - лише початок мистецької революції. Тож на цінителів розумного кіно чекає ще багато поетично-музичних сюрпризів.