середа, 2 вересня 2015 р.

Завжди пам’ятати. ( відео )

У Дніпропетровську вшанували пам'ять загиблих з тридцять дев’ятого по сорок п’ятий роки. Друга світова забрала багато життів, та цих людей не забули. Для них знайшлися квіти, а для тих хто тоді повернувся додому і досі з нами – слова вдячності.
Сімдесят років як закінчилася друга світова війна. Та люди не забувають про великий подвиг наших предків. Найменше що можуть зробити, виказати свою шану квітами.  До пам’ятника слави прийшли сьогодні і ветерани. Ось пану Якову вчора виповнилося дев’яносто один. На честь подвійного свята – нагородили грамотою. Чоловік ділиться, до пам’ятника приходить завжди, але частіше все ж дев’ятого травня. День, коли повернувся додому з війни згадує віршами. Та повернулися не всі. Своє життя за світле майбутнє віддали близько шістдесяти мільйонів людей. Ці втрати неможливо забути. Важким каменем вони лягли на серця рідних та близьких.
Пізніше люди зібралися на свято біля історичного музею. Тут для них пісні, вірші, приємні слова.
Пані Надія – дитина війни. Приїхала аж з Кривого Рогу. Жінка каже, нарешті отримала гарну можливість поспілкуватися з друзями. Україні зараз часи не найкращі. Перед українським народом стало нове випробування - війна на Донбасі.  Поколінню ж мудрому приємно, що про них не забувають. Вони спілкуються, діляться спогадами та радіють життю .