вівторок, 22 вересня 2015 р.

Вдруге у Дніпропетровську. У місті знову розклали намети наукового пікніка. ( відео )

Всі бажаючі представили тут різні новинки та цікавинки. Таким заходом організатори хочуть заохотити молодь до наукової діяльності, а учасники продемонструвати власні розробки. Тут же відкрили і новий бізнес інкубатор.
Двадцять п’ять наметів з різними розробками. Від кожної команди щось своє. Наукова творчість – це вже не рідкість. Але багатьох ще може здивувати. Мета таких пікніків – популяризація науки. Тепер проходитимуть вони марафоном по всій Україні щорічно. На цьому знаннями з городянами  діляться дніпропетровці.
Пані Наталя представляє тут молекулярну кулінарію. Вона теж ще в новинку для Українців. Але вже стала цікавою для багатьох. Жінка не просто навчилася цій справі – вона розвиває навички та привносить в це мистецтво щось своє.
Свої двері для ініціативних та талановитих відкрив і новий бізнес інкубатор «спасй хаб». Його відмінність від того, що вже є у Дніпропетровську у тому, що розробки будуть присвячені ракетній галузі.
Старт-апи, або так звані пілотні проекти, будуть розроблятися у різних напрямках. Деякі з них здаються просто неймовірними, але керівники цього бізнес-інкубатору впевнені – за ними майбутнє.
Планів та проектів у керівництва бізнес-інкубатору ще багато. Тільки встигай все реалізовувати. Спайс хаб ще заявить про себе та  підкорить космічний простір, впевнені вони.