пʼятниця, 18 вересня 2015 р.

В Дніпропетровську відкрили виставку дерев’яних скульптур. ( відео )

Майстер – визнаний у всьому світі український митець – Микола Малишко. Експозицію склали найкращі твори скульптора за останні роки.
Микола Малишко народився на Дніпропетровщині. Тут і почав свій мистецький шлях. Проте в радянські часи перед художником зачиняли двері галерей та музеїв. Бо його роботи виходили за рамки популярного в ті часи «соцреалізму». Зараз Микола Малишко – визнаний на весь світ майстер. Експозицію його робіт вітають і в Дніпропетровському художньому музеї.
Експозиція «Лінія» - демонструє найкращі роботи митця за останні роки. Скульптури зроблені з дерева. На думку художника, цей матеріал – найбільш близький людині. А мистецтвознавці зізнаються, роботи майстра треба не просто споглядати, а намагатися відчути.
На жаль, Микола Малишко за станом здоров’я не зміг приїхати на відкриття виставки. Його дуже чекали відвідувачі музею - на них експозиція справила велике враження. Кажуть, кожна робота митця змушує мислити.
Побачити унікальні дерев’яні скульптури можна в Дніпропетровському художньому музеї. Кожного дня, крім понеділка та вівторка. Експозиція триватиме до 15го жовтня.