середа, 16 вересня 2015 р.

Демократія по-українськи. ( відео )

В гонитві за місцем у рейтингу майбутні кандидати готові на все. Навіть ігнорувати літеру закону. Передвиборча кампанія тільки-но розпочалася , а громадські активісти вже фіксують купу порушень. Докладніше про це у наступномуу матеріалі.
Місцеві вибори не за горами, а передвиборча кампанія перетворилась на суцільний чорний піар. Провокаційні листівки, перекручування інформації та кримінальні махінації - все це стало невід’ємною частиною майбутніх перегонів. Щоб підірвати репутацію опонентам-лідерам - не гребують навіть «чорними» технологіями.
Як відомо Україна взяла на себе зобов’язання у рамках евроінтеграційного процесу дотримуватися умов для проведення чесних і прозорих виборів. Але,  як показує практика - обіцянки не виконуються. Тож громадські організації взялися контролювати виконання  державою цих зобов’язань. У разі невиконання - реакція не змусить на себе довго чекати.
Громадські активісти наголошують, якщо майбутні кандидати не отямляться та не припинять виливати бруд на своїх опонентів - то вибори будуть на межі зриву. Вихід один - взаємодія виборчої комісії та громадськості.
І на останок, фахівці радять усім політичним силам зосередитись на проблемах людей та допомозі людям. І тоді не залишиться часу на чорний піар та політичні махінації.