понеділок, 21 вересня 2015 р.

Солодкі цукерки та смачненькі вареники. ( відео )

У Маріїнській гімназії пройшов благодійний ярмарок. Учні приготували багато ласощів, які продавали за символічну ціну Зібрані кошти планують витратити на дитячі будинки. Чим саме частували маленькі кухарі дізнавались наші журналісти.
Печиво, цукерки, льодяники – чого тільки немає на ярмарку. Учні добре підготувались, кожен приніс щось смачненьке. Микитка вчиться у другому класі, разом з мамою він спік печиво.
Ярмарок – традиційний захід у Маріїнській гімназії. Зібрані кошти, планують витратити на благодійність. Минулого року гроші пішли на допомогу бійцям з АТО, які перебували у лікарні. Куди підуть цьогорічні - вирішувати батькам учнів  – каже директор школи.
В планах допомогти в цьому році дитячим будинкам, які знаходяться в зоні АТО. Сиротам дуже не вистачає канцелярського приладдя: діти пішли у садок, до школи, а писати нічим, та й нема на чому - розповідає волонтер.
Ярмарок пройшов весело, всі наїлись, натанцювались. А головне, зробили свій внесок у благодійність, подарувавши дітям-сиротам шматочок щастя.