середа, 9 вересня 2015 р.

Дні сталої енергії в Дніпропетровську. ( відео )

Впродовж трьох днів в нашому місті проводитимуть заходи, присвячені енергозабезпеченню і енергозбереженню. Проблема нераціонального використання енергії є актуальною, тож найперспективніші проекти підтримають в USAID. Їхні представники також прибули на кілька днів до Дніпропетровська аби особисто прослідкувати за проведенням заходів та допомогти із реалізацією нововведень.
Впродовж трьох днів в Дніпропетровську з’ясовуватимуть, як краще економити на паливі та енергії. Мета проведення Днів сталої енергії проста: проаналізувати та розв’язати проблеми енергопостачання і зрозуміти яким шляхом рухатися далі. В цьому міській владі допоможуть представники USAID, які прибули до Дніпропетровська щоб запропонувати свій власний проект – муніципальну енергетичну реформу в Україні.
Іноземні партнери вважають, що Україна, та , особливо, Дніпропетровськ мають неабиякий потенціал. А розумна економія енергоносіїв дасть поштовх розвитку економіки. Адже, вважають, саме паливне ярмо є однією з головних причин, такого собі, топтання на одному місці.
Впровадження енергоефективних технологій принесе значну користь населенню. Сама ж реформа включає в себе багато різноманітних підходів до економії енергії. Серед них і теплоізоляція приміщень, і енергозберігаючі лампи, і альтернативні джерела енергії.
Впровадження новітніх технологій в промисловість дозволить Дніпропетровщині отримати більшу енергетичну незалежність і спрямувати бюджетні кошти на соціальні проекти. А люди, які раціонально використовуватимуть електрику зможуть економити власні кошти. Тож, енергетична реформа може стати своєрідним Дніпропетровським вікном до Європи.