вівторок, 15 вересня 2015 р.

Україна продовжує активну співпрацю із Європейськими країнами. ( відео )

Тож вже нікого не дивує чергова закордонна делегація. Однак, група політиків із Німеччини прибула до нас із не зовсім звичною метою. Вони збираються поділитися досвідом і навчити українців, що і як треба робити для розвитку держави. Чи справили враження наші реформи на гостей із Німечиини.
Україна знову у центрі уваги євроспільноти. Однак, не тільки ситуація в зоні АТО привертає увагу іноземців. Курс на децентралізацію та реформи – тема, яку обговорюють не менше за бойові дії. Відтак, члени делегації із Німечиини прибули до Дніпропетровська, щоб на власні очі побачити чи відбуваються зрушення в кращий бік.
На думку німецькиї спеціаластів  звертати увагу потрібно не лише на Києв, а й на інші області. Адже перебудову країни потрібно проводити поступово та різносторонньо. Такі регіони, як Дніпропетровськ, Харків чи Одеса є своєрідними центрами демократії в Україні, - каже Віола фон Крамон – Таубадель, - саме тому члени делегації  приїхали не до столиці, а до Дніпропетровська.
Проте, німецькі гості прибули не лише для спостереження. Головна мета їхнього приїзду - поділитися досвідом щодо шляхів розвитку та становлення сучасної незалежної держави. Відтак, готові обмінюватися знаннями і порадами аби наша влада переносила їх на українські реалії.
Відтак, німецькі гості сподіваються, що Україна скористається їхнім досвідом, адже він може вберегти населення та економіку від нових потрясінь. Вони вважають, метод спроб та помилок є не найкращим вибором, тож із радістю готові сприяти розвитку України, як сучасної Європейської держави.