пʼятниця, 11 вересня 2015 р.

Збережемо рибу. ( відео )

У Дніпропетровську пройшла робоча нарада щодо використання водних ресурсів. Обговорювали методи збільшення риби та контролю над її виловом. До громадських зборів також долучились незадоволені активісти. Та їх запевнили, нові реформи значно покращать стан водних ресурсів України. Україна має колосальні природні ресурси. Проте, за останні роки вони занепали. Так, риби стає все меньше, а браконєства все більше. Для вирішння цієї проблеми створили ряд реформ.
На нараді представили проект зі збільшеня кількості риби та її збереженя. Але активісти залишилися незадоволені ним. Кажуть, не вірять у зміни, бо в першу чергу треба побороти корупцію.
Та активістів заспокоїли, мовляв одним з прешочергових напрямів є зміни у структурах рибного господарства. Працюватимуть нові люди, які отримуватимуть високу заробітну плату. Так нова реформа повина побороти корупцію.
Люди сподіваються, що це не пусті обіцянки. Бо розуміють, що водні ресурси Дніпропетровська дійсно під загрозою. Тому треба терміново вирішувати цю проблему.