пʼятниця, 25 вересня 2015 р.

Навчання із небезпекою. ( відео )

Учбовий рік тільки но розпочався, а на Дніпропетровщині вже  відбулося кілька страшних трагедій. Три школярі нашої області загинули дорогою до школи. Чия тому вина? Автомобілістів, ДАІшників, чи самих дітей – дізнавалися наші журналісти.
3 дитячих життя забрали дороги Дніпропетровщини . І це тільки за 20 днів – цифри шокують. Чому відбуваються такі страшні трагедії? Адже у ДАІ запевняють, щорічно перед початком учбового року всі дороги ретельно перевіряють. У цьому році теж не обійшлося без обстеження прилеглих до шкіл вулиць. Виявили чимало недоліків – але все вже виправили.
Дорожні знаки повісили, зебру намалювали, нові світлофори встановлюють регулярно  – кажуть інспектори ДАІ. Тож до навчального року були готові. Але перша трагедія не змусила себе чекати – на дорозі загинула дніпропетровська старшокласниця.  За словами свідків – дівчина переходила дорогу у недозволеному місці, усього за 40 метрів від пішохідного переходу. Тож фахівці працюють не тільки над дорогами.
Начебто робиться все, аби убезпечити юних дніпропетровців, але від аварій це не рятує. У ДАІ закликають до співраці всіх небайдужих – просять повідомляти про небезпечні ділянки.
Фахівці запевняють – ДТП за участю дітлахів одна з головніших проблем сьогодення. Хоча за статистикою, у більшості аварій винуваті самі школярі, у ДАЇ вкотре закликають водіїв бути обережніше на дорогах, адже саме від автомобілістів залежать людські життя.