вівторок, 8 вересня 2015 р.

Квартирне питання для переселенців. ( відео )

Для того аби забезпечити повноцінний побут внутрішньо переміщених осіб у Дніпропетровську продовжують оновлення занедбаних гуртожитків, лікарень та санаторіїв. Таким чином найменш забезпечені переселенці отримаютьнові помешкання. Переїхати у нове житло вони зможуть вже цієї осені. Наразі ведуться ремонтні роботи на пяднадцятьох об*єктах.
Раніше ця занедбана будівля належала департаменту охорони здоров’я, а сьогодні вона отримала шанс на друге життя. За оновлення об’єкту взялись ще в листопаді минулого року. Наразі вдалося завершити перший етап капітальних відновлень. В  планах провести внутрішні косметичні роботи у кімнатах та відновити інженерію.
Вже цієї осені більше сотні вимушених переселенців отримають нові тимчасові домівки. Головна мета проекту не просто забезпечити їх житлом, а й створити максимально комфортні умови для проживання. Взимку, говорять, мерзнути не доведеться. До кінця цього тижня встановлять автономний твердопаливний котел. А проживатимуть переселенці в окремих кімнатах з усіма зручностями на поверсі.
Реалізація такого проекту стала можливою  за підтримки Європейської сторони. Загалом на відновлення п’ятнадцяти об’єктів ЄС (ЄЕС)виділив півтора мільйони євро. Житло переселенцям надаватимуть безкоштовно. Оплачувати їм доведеться лише комунальні послуги. Заселитися у нові домівки вони зможуть вже в листопаді цього року.