четвер, 3 вересня 2015 р.

Місто стає комфортнішим. ( відео )

Ремонт доріг добігає кінця,  на черзі – вдосконалення громадського транспорту. У двох районах Дніпропетровська йдуть масштабні ремонтні та будівельні роботи – по всій вулиці Робочій замінюють трамвайні колії а на Запорізькому шосе подовжують тролейбусну мережу.
Дороги на вулиці Робочій вже зробили – автомобілісти та прості пішоходи не можуть натішититися. Тепер – справа за електротранспортом. Трамвайні колії на цій вулиці ремонтували аж у 1988 році. Раніше 11 трамвай їздив по старим рейкам, за рахунок чого  створював чимало шуму. Мешканці району довго скаржилися, але зараз сподіваються на покращення.
Комунальники обіцяють – рейки, які вишли із ладу вже зовсім скоро замінять. Частину вже цього тижня, а повністю – до кінця вересня. Такі масштабні роботи принесуть мешканцям чимало незручностей, адже весь цей час трамвай працювати не буде. Але запевняють, воно того варте. Зробити планують багато.
Будут проведені работі…замена подводящийх трамвайніх путей к стрілочному переводу
А ось на запорізькому шосе нічого не ремонтують – тут подовжують тролейбусну мережу. У цей район їздять тільки маршрутки, а заплатити 5 або 6 гривень має змогу не кожен. Від тролейбусу йти занадто далеко.
Чиновники планують подовжити вже існуючий тролейбусний маршрут . Для цього зараз монтують опори, на які  встановлять тролеї. За обіцянками вже першого жовтня 19 тролейбус буде проїжджати по вулиці панікахи аж до жилого масиву тополя 3. Тож більшість мешканців району зможуть заощадити свої гроші, пересуваючись електротранспортом.