вівторок, 8 вересня 2015 р.

Лікарі за фахом – герої за покликанням. ( відео )

Четверо демобілізованих медиків , які на гарячому сході боролись за життя  солдат – нагородили орденами за мужність та героїзм. Приймали військових лікарів у обласній клінічній лікарні імені Мечникова – дніпропетровські колеги. Імена героїв , які на передовій під кулями не відмовились від клятви Гіпократу та ризикуючи власним життям рятували солдат – дізнавались мої колеги.
Гарячий схід – залишає глибокий слід у серці кожного , хто там , хоч раз побував. Ось і брати Собко не стали винятком. Хлопці з простого мирного життя – за покликом душі добровільно мобілізувались , щоб рятувати життя солдатів , які воюють на Донбасі.
Чоловіки зізнаються , на війні було багато чого. Кожного дня доводилось бачити поранення, кров та смерті. Але не зважаючи на такі важкі випробування – чоловіки вважають , що це найменше , що вони могли зробити для героїв.
Пліч о пліч під свист куль із Братами Собко працював кардіохірург Дмитро Бешлей. Протягом 10 місяців їм вдалось врятувати більш ніж 400 поранених захисників та 120 місцевих мешканців. Дмитро зізнається, дуже приємно бачити живих та здорових солдатів, яких вони прооперували, але то не тільки їхня заслуга, а усієї команди .
Привітали з поверненням лікарів – героїв їхні дніпропетровські колеги. Особисто висловив своє захоплення мужністю та відвагою головний лікар обласної клінічної лікарні ім.. Мечникова. Сергій Риженко , каже – працювати дуже легко у тилу, коли на передовій оперативно працюють професіонали.
Але із притаманною сором’язливістю лікарі зазначили – нагороди то звичайно добре, але скоріш би повернутись до дому. До Львова, до своєї сімї. Відпочити та із новими силами вертатись до головної місії – порятунку захисників.