понеділок, 7 вересня 2015 р.

Новий закон – нові люди. ( відео )

В Україні взялыся за створення нових прокуратур. У Дніпропетровську теж пройшло тестування на заміщення вакантних посад. Його учасники – правники, які хочуть працювати в новостворених відділах . Перевірка на знання закону - лише перших крок. Аби в державі працювали висококваліфіковані фахівці - відбиратимуть їх в чотири етапи. Як проходив відбір та хто прийшов на тестування знає моя колега.
Пані Ірина працює на посаді прокурора вже три роки. Жінка впевнена, в органах влади місця корупції бути не повинно. Тому і прийшла пройти тести з фахової дисципліни. Вважає, підтвердити свою кваліфікацію необхідно кожному.
У Дніпропетровську тестування проходять бажаючі з трьох областей:Запорізької, Дніпропетровської, та Донецької. В першому етапі для них сто питань та дві години на роздуми. Участь беруть люди з різним досвідом та кваліфікацією.
Після проходження тесту кандидати одразу бачать свій результат на екрані. А далі ще довгий етап перевірок та співбесід. Все для того, аби нові прокуратури, які сформують вже до п’ятнадцятого грудня,  працювали чесно, прозороро та  в інтересах держави.