середа, 16 вересня 2015 р.

Згадати добрим словам. ( відео )

16 вересня в Україні вшановують пам'ять загиблих журналістів. У Дніпропетровську відбулась панахида за тими, хто вже відійшов у вічність. Свою повагу тим, хто чесно пройшов свій життєвий шлях прийшли вдячні колеги. Цьогоріч Дніпропетровщина вже втратила десять своїх журналістів.
У Дніпропетровську пройшла панахида за померлими журналістами. Вшанувати пам'ять  своїх колег з’їхалися медійники з різних куточків області. Подібні церемонії  проходять і в інших регіонах України.
Цьогоріч Дніпропетровщина втратила  десятьох  членів спілки журналістів. Сьогодні вся Україна тужить і за трагічно вбитим п'ятнадцять років тому Григорієм Гонгадзе. А ще не можна не згадати Олександра Чернікова – нашого земляка, який помер, захищаючи Україну від ворожої агресії.
Кожного року ми згадуємо своїх колег і на жаль кожного року – когось втрачаємо. Журналіст – одна з найнебезпечніших професій, у неї йдуть люди активні та небайдужі. Романтики, що шукають правди та справедливості, прагнучі позитивних змін. Комусь вдається досягти своєї мети. Чиєсь життя несправедливо обривається на самому зльоті. Адже це люди, які боролися за правду. І хоча перемогти вдається не завжди - боротьба за чистий інформаційний простір лежать саме на плечах журналістів: творців слова, істини, справедливості.