середа, 30 вересня 2015 р.

Рівно місяць, як в Дніпроперовську стартували комп’ютерні курси для демобілізованих бійців. ( відео )

Вже зараз можна говорити про перші результати – хлопці навчанням задоволені та сумлінно відвідують курси тричі на тиждень. Почувають себе справжніми програмістами та впевнені – зможуть скористатися новими знаннями.
Курси комп’ютерної підготовки для демобілізованих бійців стартували ще у серпні за підтримки Дніпропетровської облдержадміністраціїї та очільника області Валентина Резніченко. Програма для бійців – безкоштовна. Наразі навчання проводять у двох групах. В першій – демобілізованих бійців знайомлять з елементарними можливостями комп’ютера та базовими  навичками. Програма другої групи складніша - тут вчать писати комп’ютерні коди та створювати веб-сайти.
Віктор відвідує курси ускладненого рівня. Сподівається, що навички отримані під час навчання допоможуть йому розширити свій бізнес. Він планує створити інтернет-магазин. Але це все потім і тільки, якщо держава знову не покличе захищати її кордони. А зараз, зізнається, отримує велике задоволення від процесупрограмування. Готовий вчитися і вдень, і вночі. Каже, програмування заняття творче, та потребує натхнення.
Викладачі студентами задоволені. Кажуть, хлопці дуже стараються. Сумлінно виконують домашні завдання. Та швидко вчаться азам програмування. Хоча попередньої освіти за цією спеціальністю взагалі не мали.
Набір на курс базового рівня триває. Навчання почнуться вже наприкінці жовтня.