понеділок, 21 вересня 2015 р.

Знову на рідній землі. ( відео )

Демобілізувалася ще одна частина бійців сорок третьої бригади. Мужні сини Дніпропетровщини повернулися до дружин, дітей та матерів. Більше року воєнних дій і, нарешті – знову вдома. Зустрічала героїв і наша знімальна група. Про їхні перші кроки на мирній території – далі в сюжеті.
Ця жінка довго стояла осторонь від інших зустрічаючих. На питання, до кого прийшла – пані Валентина відповісти конкретно не може. Говорить, просто відчуває потребу підтримати хлопців. Адже пишається і ними, і рідною батьківщиною.
А ось Ольга просто сяє. Вона з двома донечками та бабусею з хвилини на хвилину чекає прибуття чоловіка. Більше року він був на війні. Коли ж приїжджав на кілька днів вже і діти не впізнавали. Важка служба додала чоловіку зайвих зморшок. Воювати пішов добровольцем разом з братом і ось, нарешті повертається додому.
Зустрічати хлопців прийшли всі, кому не байдуже. Всі, хто підтримував їх весь нелегкий час, поки вони захищали рідну Україну.
І ось вони вдома. Обійми, квіти, посмішки та сльози – емоції переповнюють і цих сильних чоловіків і тих, хто так довго чекав, молився, не спав ночами. Та на жаль, повернулися не всі. Для них – хвилина мовчання, та букети – їх завжди пам’ятатимуть.
Справжні сюрпризом для бійців стала кількість зустрічаючих. Такого теплого прийому вони не очікували.
Вони хотіли до дому і ось вони тут. Бажання поспати пересилює. Рідні ліжка побачать вже скоро, але непокояться за тих, хто тільки починає боротьбу за мирне небо над незалежною Україною.