понеділок, 21 вересня 2015 р.

Моя кров рятує життя. ( відео )

Вже вп’яте таку акцію провела лікарня ім. Мечникова. Здати кров для бійців, поранених на Донбасі, прийшли більше двох сотень городян. Треба сказати, це наполовину менше, ніж сподівались медики, але раді й цьому, адже крові на лікування кожного бійця йде чимало. Подробиці далі.
Щоб поставити на ноги хоча б одного бійця, потрібно чимало крові. Нині в лікарні ім. Мечникова майже 40 поранених. Багатьом з них об»єм крові міняли двічі, а це 12 літрів на брата.
У понеділок в лікарні ім. Мечникова планують взяти кров у п’яти сотень донорів. Щоб зайняти чергу, люди приходили з сьомої ранку. Це студенти, активісти й просто небайдужі. Часті гості на таких акціях – студенти мед академії. Вікторія, наприклад, здає кров вшосте, а її подруга Катерина – вп»яте.
Студент академії будівництва Руслан прийшов вперше, та не один, з ним 15-ро однокурсників.
Анатолій теж студент, вчився на ветеринара, але після початку бойових дій не всидів на партою і пішов у добровольці. Зараз чекає на розподілення. Здати кров прийшов вперше, до цього він, чим міг, допомагав бійцям у військовому госпіталі.
Очільник лікарні Сергій Риженко говорить – дніпропетровці стали братами і сестрами по крові тим бійцям, яких тут лікували.
Лікарі знов нагадують – потреба у крові є завжди, особливо в усіх групах негативного резусу. Тож просять не чекати днів донора, а поділитися кров»ю, як тільки виникає така можливість.