пʼятниця, 4 вересня 2015 р.

Герої сьогодення сильні, мужні та незламні. ( відео )

Щодня вони відчайдушно боронять наші землі на Сході країни. Та війна не шкодує нікого. Після демобілізації більшість з них потребує нашої допомоги. Понівечені долі лікує час, а за шрами на тілі взялись Дніпропетровські медики. У лікарні ім. Мечникова стартувала акція «Підтримай героя». Для бійців тут проведуть медичний огляд та консультації. Детальніше у сюжеті.
Перевірити здоров’я та відновити сили прийшла й ось ця молода дівчина. Боєць добровольчого батальйону з позовним «Жанна» провела на передовій майже рік. Дівчині пощастило за весь час служби вона не мала серйозних поранень. Та здоров’я, каже, вже не те.  Найбільше часу вони  витрачають на копання окопів. А це робота не з легких.
Учасниками масштабної медичної акції стали не лише герої АТО, оглянули тут й бійців Великої вітчизняної та Афганської війни. Через руки лікарів сьогодні пройшла майже сотня військовослужбовців. Їх проконсультували кращі спеціалісти лікарні ім. Мечникова.
Подібна акція у Дніпропетровську проводиться не в перше та стартувала вона завдяки тісній співпраці  Дніпропетровської облдержадміністрації та лікарні ім. Мечникова.
Акцію «Підтримай героя» проводять майже кожного тижня. У найближчий час планують організувати зустріч не лише з бійцями, а й їхніми сім’ями, та вдовами героїв.