вівторок, 22 вересня 2015 р.

У Дніпропетровському центрі термічної травми та пластичної хірургії рятують і військових із АТО, і цивільних з усієї Дніпропетровщини. ( відео )

На гроші Шведського уряду для Дніпропетровського центру закупили нове медичне обладнання. Його бачила і наша знімальна група.
Такого обладнання в Дніпропетровському Опіковому центрі ще не було. На шведські гроші придбали не тільки сучасний операційний стіл, але  й хірургічне енергозберігаюче освітлення, унікальний мікроінструмент, електрозварювальний апарат для біологічних тканин. Нове обладнання дозволяє робити мікрохірургічні операції.
Латки шкіри, м*язів та навіть кісток. Відновити дефекти кінцівок відтепер зможуть швидше.  Від початку бойових дій на Сході України тут,  в опіковому центрі пройшли лікування 250 поранених військових. Високотехнологічні операції здійснюють на вищому рівні. Два місяці тому Дніпропетровський опіковий центр відвідав Консул Швеції. Гість був вражений побаченим.
Свою солідарність із українцями Шведський уряд довів допомогою. На українські гроші вартість її перевищує 2,5 млн грн. Та головне  - якісне медичне обладнання  закордонного виробництва полегшить страждання наших співвітчизників та прискорять їх одужання.