вівторок, 29 вересня 2015 р.

Молоді дерева та яскраві квіти – цьогоріч Дніпропетровськ змінився кардинально. ( відео )

Комунальники висадили близько тисячі дерев та кущів, але частини зелених насаджень вже нема. Благоустрій міста продовжується й досі, та чи потрібно це дніпропетровцям?
26 мільйонів гривень виділено із бюджету Дніпропетровська на благоустрій. Близько тисячі дерев та кущів висадили цього року у різних районах міста. Більшість містян були раді такій корисній прикрасі вулиць.
Хтось хоче бачити гарними вулиці, а дехто –власне подвір’я. Недоброчесні містяни нерідко викопують зелені насадження, скаржаться фахівці. Переважно на продаж, адже один квітковий кущ на ринку коштує не менше 50 гривень, дерева ще більше.
Окрім крадіжок озеленення міста руйнують ще чимало факторів. Один з них – автомобілісти. Адже подекуди замість того, щоб припаркувати машину на спеціально призначеному для цього місці водії ставлять автівки просто на клумби.
Мешканці міста чи не щодня скаржаться на хуліганів – тисячу заяв та дзвінків за вісім місяців прийняв міськзеленбуд .  Тож фахівці з питань озеленення  закликають всіх берегти навколишнє середовище, а свідків таких правопорушень – звертатися до міського департаменту ЖКГ.