вівторок, 15 вересня 2015 р.

Безпечно їздити в Дніпропетровських маршрутках чи краще пошукати інший транспорт? ( відео )

Працівники облдержадміністрації спільно із представниками ДАЇ перевірили стан міжміських автобусів. Чи можна займати місця згідно з придбаними квитками та не боятися потрапити в ДТП – дізнавались наші журналісти.
Технічний стан маршрутних автобусів вже не перший рік викликає незадоволення городян. Тож, очільник Дніпропетровщини Валентин Рєзніченко ініціював перевірку усіх міжміських та приміських маршруток. Впродовж кількох днів комісія, до складу якої увійшли працівники облдержадміністрації та управління ДАЇ, перевіряє автотранспорт. Лише за сьогодні іспит на справність пройдуть 30 автобусів.
Слова Дмитра Шикаловського підтверджують і працівники автоінспекції. ДАЇшники кажуть - не мають жодних підстав, аби знімати транспортні засоби з маршрутів. Єдине, що загрожує керівникам компанії – перевізника – мінімальний штраф у розмірі 680 гривень.
Проте, немало пасажирів незадоволені рівнем обслуговування. На їхню думку, стан транспортного засобу далеко не завжди відповідає вартості проїзду. В салоні автобуса холодно, брудно та затісно, кажуть люди. А тим, хто у відрядженні, взагалі кепсько.
Люди вважають - мікроавтобуси не підходять для міжміських перевезень. Сюди потрібен транспорт більш комфортний. Але обирати ні з чого, тож готові миритися з дрібними незручностями, аби доїхати, куди треба.