вівторок, 29 вересня 2015 р.

Країна по-новому. ( відео )

У Дніпропетровську чими вихідними пройшла стратегічна сесія Дніпропетровської облдержадміністрації, де учасники мали змогу представити широкому загалу свої міркування та ідеї щодо розвитку області. На заході були і мої колеги.
Понад 500 учасників, палка дискусія та  майже тисячі пропозицій щодо покращення рівня життя нашого регіону. Так пройшла стратегічна сесія Дніпропетровщини , яку провела Громадська Платформа «Нова країна». Учасники в захваті , нарешті їхню думку почують. Тим більше їм є що розповісти та цікаво послухати ідеї інших, як  покращити майбутнє регіону.
За словами організаторів така стратегічна сесія дасть зрозуміти місцевій владі які проблеми існують і у якому напрямку разом далі рухатись. Час людям творити своє майбутнє це і є головною задачею стратегічної сесії.
На Сесії визначили  приоритетні напрямки розвитку регіону на найближчі 3-5 років. Протягом 8 годин тривали тематичні обговорення, мозкові штурми та дискусії. За цей час учасники сесії мали  виробити низку стратегічних ідей з розвитку Дніпропетровщини. Після чого обрали найцікавіші ідеї у кожному напрямку та виносили на обговорення. Найцікавіші пропозиції учасники оформлять у проекти та подадуть на розгляд комісії. І вже найближчим часом такі проекти будуть втіленні у життя.