понеділок, 7 вересня 2015 р.

Панорами минулого. ( відео )

В музеї українського живопису відкрили виставку світлин старого Дніпропетровська. В експозицію зібрали знімки, які фотохудожник Володимир Рязанов робив протягом 40 років. Кожен знімок в експозиції пронизаний духом історії. Споглядали старе місто і наші журналісти.
Старі вулички, сквери та набережна 40 років тому – все це можна побачити на фотографіях Володимира Рязанова. У його знімках спить історія Дніпропетровська. А у серці тремтить бажання зберегти кожну деталь свого улюбленого міста.
Окрім ретро знімків відвідувачам виставки «Старий Дніпрпетровськ» представили фільм про архітектурні споруди мегаполісу. Автор фільму, Ігор Радіонов, каже, люди повинні пам’ятати історію свого міста. Адже без минулого немає й майбутнього.
Відвідувачам виставка сподобалась, кожен знайшов щось цікаве для себе. Катя мріє стати фотографом. Говорить, побачила багато корисного для своєї майбутньої професії. Та змогла по-іншому подивитися на рідне місто.
Зануритися в історію Дніпропетровська та на власні очі побачити яким було місто 40 років тому можна в музеї українського живопису.