четвер, 24 вересня 2015 р.

Спроба друга і знову без результату. ( відео )

Шістдесят сьома сесія міськради вже другий тиждень поспіль проходить без прийняття рішень. Порозумітися знову не змогли, тож перенесли пленарне засідання ще на неділю. До того депутати планують допрацювати проекти та знайти компроміси. Що ж стало на заваді цього разу – далі в сюжеті.
Цього разу кворум зібрався. На початку пленарного засідання зареєструвалися шістдесят дев’ять депутатів. Серед питань винесених на порядок денний були і дуже вагомі. Одне з них – внесення змін до бюджету дві тисячі п’ятнадцятого. Закликати  проголосувати за  зміни  в частині соціальних виплат до сесійної зали прийшов і народний депутат Максим Курячий. З трибуни  звернувся до  самоурядовців -  від цього рішення залежить доля працівників державних установ та незахищених верств населення.  А поки люди ледь зводять кінці з кінцями - з бюджету хочуть віддати додаткові тридцять шість мільйонів гривень на житлово-комунальне господарство. хоча ті і попередні надходження невідомо куди витратили, зазначив народний обранець.
Питаннями корупції в дніпропетровському ЖКГ займаються правоохоронні органи  -   народний депутат Максим Курячий  передав усі необхідні матеріали генпрокурору Шокіну. Також З трибуни міськради розповідає, хто є хто в міському управлінні ЖКГ, і в чиїх кишенях осіли 18 мільйонів гривень, зібраних з жителів міста за послуги ЖКГ депутат Анжеліка Пилипенко.
Тож депутат наполягала, в.о. заступника міського голови пан Дядічко, який і відповідає за сферу ЖКГ в місті має бути або призначений повноцінним заступником, або знятий з цієї посади. Він виконує обов’язки вже 8 місяців, ліміт – півроку, а вирішувати: звільнити його після таких махінацій чи призначити – нехай буде на совісті депутатів. Та обранці ігнорують цю пропозицію, і навіть не вносять її до порядку денного. Аналогічна доля спіткала і пропозицію фракції опозиційного блоку щодо перейменування міста.
Проте депутати провалили рішення. Депутати навіть не змогли прийняти порядок денний, у підсумку в.о. мера Галина Булавка змушена була відкласти сесію ще на тиждень.
Ось так і минуло більше двох з половиною годин. Продуктивності нуль. На наступному тижні знову почнуть обговорення. Дехто з депутатів теж висловив бажання на новому засіданні побачити поіменний список тих, хто бойкотує роботу міської ради. Та не пропускає рішення, що так необхідні жителям Дніпропетровська.