середа, 23 вересня 2015 р.

Міліція більше не зможе проігнорувати ваш виклик. ( відео )

В Дніпропетровську презентували нову систему управління патрулями «Акорд». Відтепер правоохоронці діятимуть максимально оперативно – прийняв виклик і вже за 7 хвилин дістався місця пригоди. Детальніше про систему – далі в сюжеті.
Інспектор «Патруля-102» Анастасія Винарська з гордістю показує новенький планшет, такі видали усім в їхньому полку. Анастасія працює патрульним інспектором вже шість років. А коли влітку створювався експериментальний підрозділ Патруль 102, одразу подала заявку і не розчарувалась.
Відтепер патруль виїжджає на місце події, як тільки потерпілий назве своє прізвище й адресу. Поки він описує оператору всі обставини події, інспектори вже в нього під дверима. А вся необхідна інформація – у їхньому планшеті.
На розробку та реалізацію проекту витратили сотні тисяч доларів. Скільки саме – спеціалісти не зізнаються, але наголошують, всі ці гроші – спонсорські, жодної копійки – з держбюджету. Очільник області Валентин Резніченко, який прибув на презентацію Акорду, поцікавився, яка доля чекає на систему з приходом нової поліції, яка має запрацювати вже за кілька місяців. Розробники запевнили - всі напрацювання і обладнання поліції і передадуть.